Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca techniczny – ochrona środowiska

SOLVADIS POLSKA SP. Z O.O.
dolnośląskie, i okolice
praca stacjonarna
4886 dni temu

Ogłoszenie numer: 138265, z dnia 2011-03-01

Firma solvadis polska sp. z o.o. jest jednym z wiodących krajowych dystrybutorów surowców chemicznych oraz środków chemii przemysłowej i specjalistycznej. Firma działa na polskim rynku od 1993 roku i jest częścią grupy solvadis holding SaRL z siedzibą w Luksemburgu.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie, i okolice

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:

  • bezpośredni kontakt z Klientami (w tym okazjonalnie jedno i dwudniowe delegacje służbowe w całym kraju)
  • testowanie oferowanych produktów na oczyszczalniach ścieków
  • wykonywanie analiz wody kotłowej i chłodniczej: pH, Przewodność, Twardość, Twardość wapniowa, Zasadowość M, Chlorki, Siarczany, Żelazo, Miedź, wolny pozostały chlor, aktywne składniki chemikaliów, Bakterie (Bioscan), Zawiesina, kontrola kuponów do pomiaru korozji,
  • sprawdzenie instalacji i sprzętu wraz z ewentualna konserwacją,
  • kontrolowanie stanów magazynowych,
  • sporządzenie raportów

Wymagania

  • absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów Wydziału Inżynierii Środowiska, kierunek: Ochrona Środowiska lub Inżynieria Środowiska, specjalności związane z technologią wody i ścieków,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność wykonywania analiz wody,
  • wysoki poziom komunikacji i zdolności interpersonalnych,
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • miłą atmosferę pracy