Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
DORADCA TECHNICZNY- HANDLOWIEC

PUH INNOTEC PARTNER
Poznań
praca stacjonarna
6301 dni temu

Ogłoszenie numer: 31547, z dnia 2007-07-19

Firma INNOTEC jest producentem najwyższej jakości chemii do branży motoryzacyjnej jak też i przemysłowej. Zajmujemy się dystrybucją w/w produktów, obsługą techniczną. Organizujemy szkolenia z zakresu stosowania produktów marki innotec. www.innotec-world.com

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Kandydat na DORADCĘ TECHNICZNEGO-HANDLOWCA będzie odpowiedzialny za obslugę dotychczasowych klientów firmy, zarówno od strony handlowej jak i technicznej. Do obowiązków Kandydata będzie należało rozbudowywanie bazy odbiorców poprzez zdobywanie nowych klientów. www.innotec-world.com

Wymagania

Wymagamy od Kandydata wykształcenia min. średniego, wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania kontaktów, dyspozycyjnosci. Dużym atutem bedzie znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy

wszystkie potrzebne do wykonywania powyższej pracy narzedzia typu: samochód, telefon, dokumentacja, baza dotychczasowych klientów. Wynagrodzenie składające się z pensji stałej i prowizji.Cykliczne szkolenia których tematem bedzie strona techniczna oferowanych produktów, jak też technika sprzedaży. Stałą pracę z młodym dynamicznym zespołem pracowników,