Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca techniczny- handlowiec

PUH INNOTEC PARTNER
Wrocław, Łódż, Wrocław
praca stacjonarna
6413 dni temu

Ogłoszenie numer: 25778, z dnia 2007-01-24

Firma INNOTEC jest bezpośrednim importerem technicznych środków technicznych do warsztatów samochodowych(na działy mechaniczne, blacharskie i lakiernicze). Zajmujemy się dystrybucją powyższych materiałów oraz obsługą techniczną. www.innotec-world.com

Miejsce pracy: Wrocław, Łódż, Wrocław

Opis stanowiska

Firma PUH INNOTEC PARTNER poszukuje osoby, do której głównych obowiązków będzie należała obsługa klientów z branży motoryzacyjnej (serwisów samochodowych), zarówno od strony handlowej, jak też i technicznej. Inform. na temat prod. www.innotec-world.com

Wymagania

Od kandydata oczekujemy wykształcenia min. średniego, wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów, operatywności, dyspozyzyjności. Bardzo mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy

Stałe zatrudnienie, system szkoleń, wszelkie potrzebne narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, stałe wynagrodzenie + prowizję od uzyskanych obrotów, pracę z młodym perspektywicznym zespołem pracowników.