Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca techniczny ds. IT

Rittal Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5316 dni temu

Ogłoszenie numer: 87209, z dnia 2010-01-25

Rittal Sp. z o.o. oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości w zakresie systemów szaf sterowniczych, systemów zabudowy elektroniki, klimatyzacji szaf sterowniczych i chłodzenia maszyn, rozdziału mocy oraz komponentów przesyłu danych, obecnie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie podlegać dyrektorowi handlowemu, a zakres jej obowiązków będzie obejmować:
  • gromadzenie informacji technicznych o produktach oferowanych przez spółkę,
  • udzielanie wsparcia technicznego klientom,
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń technicznych dla klientów oraz pracowników,
  • współpraca z działem marketingu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy z dużymi klientami instytucjonalnymi i biznesowymi,
  • umiejętność prowadzenia bezpośrednich rozmów z klientem, przeprowadzania prezentacji oraz przekładania wiedzy technicznej na odpowiednią argumentację biznesową w relacjach z klientami,
  • dobre rozumienie procesu sprzedaży i doświadczenie w pracy z projektami IT,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • umiejętność w pracy w grupie oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą.