Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Doradca techniczny, handlowiec - wentylacja, klimatyzacja

AGDEX
Rybnik
praca stacjonarna
4892 dni temu

Ogłoszenie numer: 143202, z dnia 2011-04-27

AGDEX

Firma Handlowa AGDEX obchodząca w tym roku 21 lecie istnienia należy do grona największych firm handlowych w branży. Firma nasza zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm instalacyjnych z branż wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo. Jesteśmy członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa.

www.agdex.com

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

  • Wykonywanie doborów urządzeń oraz projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Obsługa klientów – handlowiec stacjonarny.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Nie wymagamy posiadania uprawnień projektowych.
  • Minimum dwa lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość lokalnego rynku i branży.
  • Znajomość środowiska CAD.
  • Obsługa komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.
  • Samodzielne stanowisko pracy.
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Miejsce pracy: Rybnik, woj. Śląskie.