Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca Techniczno - Handlowy

Rollex
Wrocław
praca stacjonarna
5186 dni temu

Ogłoszenie numer: 99519, z dnia 2010-05-17

Rollex

Lider w produkcji rolek transportowych w Europie w związku z rozbudową przedstawicielstwa w takich miastach jak Wrocław i Poznań poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Doradca Techniczno - Handlowy, zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za utrzymywanie kontaktów handlowych,negocjowanie warunków handlowych oraz prowadzenie prezentacji produktowych na podległych terenach.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne - komunikatywność i umiejętność prowadzenia prezentacji - gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kategorii B) - wymagane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

- umowę o pracę - stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny - niezbędne narzędzia pracy po okresie próbnym (telefon, samochód itp.) - wsparcie techniczne i merytoryczne oraz szkolenia