Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
DORADCA TECHNICZNO- HANDLOWY

A.S. Sierant, PPHU SIERANT, sp. j.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5181 dni temu

Ogłoszenie numer: 97949, z dnia 2010-05-10

Firma SIERANT od 20 lat specjalizuje się w produkcji systemów osłonowych okien: żaluzji, rolet, bram i moskitier. Stale rozwija własne możliwości produkcyjno – handlowe oraz umacnia swoją pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami hurtowymi na terenie północnych Niemiec i Polski zachodnio-północnej.
  • Nawiązywanie współpracy, ofertowanie, analizy sprzedaży oraz raportowanie dyrektorowi handlowemu.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Pakiet narzędzi do pracy
  • Wynagrodzenie początkowe 1800 netto + prowizja
  • Uzależniona od wyników