Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca Techniczno - Handlowy

DROMA-systemy bram i rolet
dolnośląskie
praca stacjonarna
5238 dni temu

Ogłoszenie numer: 95726, z dnia 2010-04-13

Lider w branży sprzedaży rolet, bram na terenie południowej Polski- FPHU DROMA z Gliwic poszukuje osób do pracy w dziale sprzedaży eksportowej do obsługi handlowej.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • sporządzanie ofert, wycen,
  • kontakty telefoniczne z klientami,
  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie,
  • bardzo dobra znajomość języka holenderskiego,niderlandzkiego lub francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, miła aparycja.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pensja stała wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym adekwatnym do wyników pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • poszerzenie swojej wiedzy w zakresie sprzedaży,
  • udział w tworzeniu i rozbudowie sieci sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym i dynamicznym zespole.