Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Doradca techniczno-handlowy

EUROFLUID
Kielce
praca stacjonarna
5208 dni temu

Ogłoszenie numer: 95677, z dnia 2010-04-13

Firma handlowa zajmująca się dystrybucją przemysłowych środków smarnych niemieckich prodycentów na terenie Polski.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami oraz zapewnienie bieżącej obsługi aktualnych odbiorców.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczno-chemiczne
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na podobnym stanowisku
  • znajomość branży olejów przemysłowych
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • znajomość zagadnień z zakresu obróbki metali, odlewnictwa lub metalurgii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • bezpłatne szkolenia w Niemczech
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy.