Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Doradca Techniczno-Handlowy

Fabryka Okien WAFAM Józef Wawrzyniak
opolskie
praca stacjonarna
5221 dni temu

Ogłoszenie numer: 94230, z dnia 2010-03-31

Jesteśmy wiodącym producentem okien i drzwi z PCW w systemie Deceuninck na terenie Polski. W 2004 roku otrzymaliśmy nagrodę od firmy Deceuninck Polska dla Złotego Klienta 2004 w uznaniu za osiągnięcie najwyższego poziomu obrotów. Dowodzi to naszych celów, aby produkować jak najlepszy produkt z myślą o naszych Klientach. www.wafam.pl

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez wizyty handlowe,
  • Rozwijanie współpracy z nowymi Klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie,
  • Wiek: 25 - 35 lat,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub w handlu mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w miłym zespole,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.