Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca Techniczno-Handlowy

Firma Handlowa BH-RES
dolnośląskie
praca stacjonarna
5901 dni temu

Ogłoszenie numer: 47087, z dnia 2008-07-22

Prężnie rozwijająca sie firma zajmująca się handlem materiałami niezbędnymi do budowy nowoczesnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych kontaktów i utrzymywanie relacji z projektantami wentylacji,architektami i firmami wykonawczymi.
  • prezentacja i sprzedaż materiałów instalacyjnych
  • monitorowanie rynku

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doskonała komunikatywność i samodzielność
  • doświadczenie handlowe w branży technicznej
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i AutoCAD,
  • prawo jazdy kat.B
  • uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • tel. komórkowy i komputer