Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

REDO Systemy Przemysłowe
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5967 dni temu

Ogłoszenie numer: 45307, z dnia 2008-06-16

Autoryzowany dostawca innowacyjnych produktów firmy 3M z grupy przemysłowej (materiały ścierne, taśmy i kleje, bhp) poszukuje do pracy w regionie woj. Zachodniopomorskiego.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy rozwijanie sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne i budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi klientami, a także organizowanie działań promocyjnych.

Wymagania

Najlepsi kandydaci to osoby: • Zaangażowane i chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji • Samodzielne i umiejętnie planujące swoją pracę w „terenie” – aktywne prawo jazdy kat. B • Posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży przemysłu metalowego, meblarskiego lub reklamowego • Zmotywowane do osiągania coraz lepszych wyników

Oferujemy

Oferujemy: • Pracę z młodym, ambitnym i przyjaznym zespołem • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy za osiągane wyniki • Szkolenia i dostęp do innowacyjnych technologii • Niezbędne narzędzia do pracy.