Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca techniczno-handlowy

Firma Handlowa BH-RES
mazowieckie
praca stacjonarna
6077 dni temu

Ogłoszenie numer: 40733, z dnia 2008-02-28

Prężnie rozwijająca sie firma zajmująca się handlem materiałami niezbędnymi do budowy nowoczesnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

-pozyskiwanie nowych kontaktów i utrzymywanie relacji z projektantami wentylacji,architektami i firmami wykonawczymi. -prezentacja i sprzedaż materiałów instalacyjnych -monitorowanie rynku

Wymagania

-wykształcenie min. średnie -doskonała komunikatywność i samodzielność -doświadczenie handlowe w branży technicznej -znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office - prawo jazdy kat.B -uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy

-stabilną i ciekawą pracę z możliwoscią rozwoju -atrakcyjne wynagrodzenie -samochód służbowy -tel. komórkowy i komputer