Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca Techniczno Handlowy

NORMA 2000
Wrocław
praca stacjonarna
6030 dni temu

Ogłoszenie numer: 38832, z dnia 2008-01-17

NORMA 2000

NORMA 2000 JEST FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W SPRZEDAŻY STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ WRAZ Z USŁUGAMI MONTAŻU. PONADTO W SPRZEDAŻY POSIADA BOGATY ASORTYMENT PARAPETÓW, ROLET I WEWNĘTRZNYCH PRZESŁON PRZECIWSŁONECZNYCH. NA RYNKU POLSKIM DZIAŁA JUŻ OD 11 LAT.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: DTHWR 12/07

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego, należeć będzie wykonywanie pomiarów stolarki (okna, drzwi, rolety itp) w domach u klientów oraz na placach budowy. Prezentowanie oferty, dobór rozwiązań technicznych, sporządzanie wycen, zawieranie umów. Współpraca z montażystami i kontrola wykonania zleceń.

Wymagania

Wykształecenie minimum średnie (techniczne) Doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego. Prawo Jazdy Kat. B. Doświadczenie na stanowisku pomiarowca będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Umowę o pracę. Godziwe wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od wyników. Niezbędne narzędzia pracy. Szkolenia handlowe i branżowe.