Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca techniczno-handlowy

Forklift Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6133 dni temu

Ogłoszenie numer: 37143, z dnia 2007-12-03

Dystrybutor wózków widłowych poszukuje do oddziału we Wrocławiu:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji i negocjacje umów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku.
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, najchętniej w sektorze dóbr inwestycyjnych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat B,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, komunikatywność i rozwinięte zdolności negocjacyjne. Idealny kandydat na to stanowisko to osoba o wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązująca kontakty oraz posiadająca silną motywację i nastawiona na osiągnięcie sukcesu.
  • Oferujemy

  • samodzielną pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę.