Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca techniczno-handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, bliskie okolice Poznania
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37035, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to polska firma zajmująca się doradztwem technicznym, produkcją, sprzedażą, serwisem i utrzymaniem w ruchu urządzeń technicznych oraz armatury. Urządzenia te stosowane są głównie w systemach kanalizacji ciśnieniowej, w instalacjach przemysłowych, parowych, wodnych i chemicznych, instalacjach dystrybucji wody i gazu, w oczyszczalniach ścieków oraz utylizacji odpadów. Obecnie do zespołu wykwalifikowanych specjalistów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, bliskie okolice Poznania

Nr Ref.: DTC/2510/07P

Opis stanowiska

- Doradztwo i obsługa techniczna projektów realizowanych na podległym regionie; - Odpowiedzialność za sprzedaż na podległym terenie; - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami i Partnerami Handlowymi; - Stałe monitorowanie rynku regionalnego; - Koordynowanie działań między podmiotami rynkowymi realizującymi wspólne przedsięwzięcia; - Czuwanie nad całkowitym przebiegiem współpracy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego; - Prawo jazdy kat. B; - Obsługa podstawowych programów komputerowych: Word, Excel; Internet; - Umiejętność nawiązywania kontaktów; - Dodatkowym atutem jest doświadczenie w zawodzie inżyniera i znajomość technik sprzedaży oraz obsługa programu AutoCAD. - Samodzielność w działaniu; - Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów; - Odpowiedzialność i wysokie zaangażowanie.

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie; - Szkolenia techniczne i marketingowe; - Dużą samodzielność organizacji pracy; - Wynagrodzenie stałe oraz prowizję od obrotu; - Możliwość realizacji ciekawych projektów.