Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Doradca techniczno - handlowy

manBase S.A.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4019 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy od 20 lat specjalizującej się w dziedzinie systemów osłonowych okien, stale rozwijająca własne możliwości produkcyjno –handlowe, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie
Nr Ref.: HRT/002/BC/P
Zadania:

  • kontakt i budowanie długookresowych relacji z klientami
  • praca mobilna na terenie całej Polski

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • szkolenie techniczne przygotowujące do pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer, samochód)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922