Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łęczyca
Doradca Techniczno-Handlowy

DRICON Managing Consultants Sp. z o.o.
Łęczyca
praca stacjonarna
6306 dni temu

Ogłoszenie numer: 30288, z dnia 2007-06-13

Dla naszego klienta, dużego niemieckiego przedsiębiorstwa działającego w branży ogrzewania, chłodzenia i wentylacji, znanego na całym świecie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęczyca

Nr Ref.: Nr ref: TE1

Opis stanowiska

• wsparcie i doradztwo techniczne dla osób zajmujących się sprzedażą w firmie, • sporządzanie ofert handlowych, • odpowiadanie na zapytania klientów firmy, • opieka nad klientami.

Wymagania

• wiedza techniczna w dziedzinie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji, • wykształcenie techniczne w zakresie instalacji, ogrzewnictwa lub wentylacji mile widziane, • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie montażu instalacji ogrzewania, klimatyzacji bądź wentylacji mile widziane, • obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office, • umiejętność samodzielnego organizowania pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność, • dobra znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem.

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, • przyjazną atmosferę pracy, • stałą umowę o pracę.