Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Techniczno - Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6443 dni temu

Ogłoszenie numer: 26883, z dnia 2007-02-28

Nasz klient to prężnie rozwijająca się firma z branży technicznej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: IDT/0602/07

Opis stanowiska

Zadania: - Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami Firmy; - Doradztwo techniczne; - Reprezentowanie Firmy w kontaktach zewnętrznych; - Prowadzenie negocjacji handlowych; - Realizacja założonych planów sprzedażowych i budżetowych; - Docelowo koordynacja pracy całego oddziału Firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, a także obsłudze technicznej klienta; - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office); - Mile widziana znajomość języka obcego (j. niemiecki lub j. angielski); - Umiejętności negocjacyjne; - Nastawienie na realizację celów; - Komunikatywność i dyspozycyjność; - Prawo jazdy kat B (niezbędne).

Oferujemy

- Zatrudnienie w stabilnej prężnie działającej firmie; - Jasno określoną ścieżkę kariery; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy); - Atrakcyjne szkolenia.