Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca techniczno - handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6451 dni temu

Ogłoszenie numer: 26643, z dnia 2007-02-20

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: EDT/W/1501/07

Opis stanowiska

Obsługa klienta w zakresie: 1. przygotowywania pełnych ofert oraz prezentacji multimedialnych, 2. negocjowanie warunków współpracy z klientem, 3. sprawowanie opieki nad klientem przez cały czas trwania współpracy, 4. doradztwa technicznego. Realizacja ustalonego budżetu firmy: 1. samodzielne wyznaczanie realizacji celów, 2. samodzielne pozyskiwanie klientów. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, transport, elektrotechnika lub pokrewne), 2. doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża B2B), a także obsłudze technicznej klienta – min. 2 lata 3. znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, 4. b. dobra obsługa komputera, 5. prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

1. stała możliwość poszerzania swoich kompetencji, 2. uczestnictwo w kreowaniu przyszłości firmy, 3. stabilne zatrudnienie, dobre warunki płacowe, dodatkowe wynagrodzenie za osiągnięte wyniki sprzedaży (premia roczna), 4. samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer osobisty.