Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Techniczno-Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6535 dni temu

Ogłoszenie numer: 24611, z dnia 2006-11-27

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma dystrybucyjna z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DTN/0611/06

Opis stanowiska

- sprzedaż produktów firmy w wyznaczonym terenie, - przygotowywanie ofert handlowych, - utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych, - monitorowanie działań konkurencji, - przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne, - min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego, - znajomość branży motoryzacyjnej, - umiejętność pracy w zespole, - mile widziana znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego, - umiejętność obsługi komputera (na poziomie MS Office), - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - szkolenia, - narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, tel. komórkowy), - możliwość awansu.