Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Techniczno-Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6595 dni temu

Ogłoszenie numer: 22950, z dnia 2006-09-28

Naszym Klientem jest firma działająca w branży sanitarnej (instalacje sanitarne, wod-kan, inżynieria środowiska)

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: THJ/0506/06

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych na powierzonym terenie; - przygotowanie i prowadzenie określonych prezentacji produktów, uczestnictwo w targach branżowych; - przygotowanie ofert handlowych i promocyjnych nowych produktów oraz wprowadzanie nowych form i metod sprzedaży.

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu: instalacje sanitarne, ogrzewnictwo, ochrona środowiska lub pokrewne; - doświadczenie min. 2-3 letnie na podobnym stanowisku związanym z wyżej - wymienioną branżą; - dobra obsługa komputera; - prawo jazdy kategorii B; - mile widziana znajomość języka (rosyjski, niemiecki, angielski).

Oferujemy

- możliwość awansu na Szefa ds. Handlu i Marketingu; - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie od obrotu); - szkolenie handlowe, produktowe; - dodatkowe premie za udział w specjalnych działaniach promocyjnych; - samochód, telefon, urządzenia biurowe w zależności od potrzeb.