Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Doradca Techniczno - Handlowy

SCHRACK TECHNIK POLSKA SP. Z O.O.
Gdańsk, Gdańsk i okolice
praca stacjonarna
4892 dni temu

Ogłoszenie numer: 145584, z dnia 2011-04-27

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdańsk i okolice

Nr Ref.: Gdańsk/DTH/praca.pl

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • Osiąganie złożonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
  • Umiejętność czytania (interpretacji) projektów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Kreatywność i pomysłowość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji/zakładów przemysłowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia
  • Kontakty na rynku inwestycyjnym

Oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Komputer, telefon komórkowy
  • Pracę nad ciekawymi projektami w branży
  • Stabilizację zawodową w międzynarodowym koncernie
  • Samochód służbowy