Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca techniczno – handlowy

P.P.H. Cool Daria Kalinowska
mazowieckie
praca stacjonarna
5014 dni temu
Cool_top.jpg

Znana Firma z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej zatrudni:

Zadania:
  • wsparcie techniczno – handlowe dla istniejącej sieci sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wyjazdy służbowe w obrębie województwa
  • przygotowani raportów i analiz
  • prace biurowe
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (kierunek związany z chłodnictwem i klimatyzacją będzie szczególnie mile widziany)
  • doświadczenie w branży chłodniczej lub klimatyzacyjnej
  • podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputera
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • samochód służbowy
  • pracę w firmie o wieloletnich tradycjach i dobrej kondycji na rynku
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)