Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca techniczno-handlowy w branży B2B

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie
praca stacjonarna
6504 dni temu

Ogłoszenie numer: 25346, z dnia 2006-12-28

Nasz Klient to firma zajmująca się dostarczaniem oprogramowania i wdrażaniem systemów informatycznych dla firm

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: DTH/0512/06

Opis stanowiska

- sprzedaż kompleksowych rozwiązań sprzętowych (IT) dla instytucji i klientów biznesowych, - udział w przetargach, - kompletacja produktów i przygotowanie ofert, - doradztwo dla klienta, - nadzór nad realizacją projektów.

Wymagania

- 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowca w branży IT (potwierdzone sukcesami), - wykształcenie wyższe techniczne, - szeroka wiedza z zakresu sprzętu informatycznego, - znajomość ustawy o zamówieniach publicznych, - samodzielność i wytrwałość w dążeniu do celu, - rozumienie zasad obowiązujących we współczesnym biznesie, - komunikatywność i kreatywność.

Oferujemy

- bardzo dobre warunki pracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole, - system szkoleń wewnętrznych dających możliwość stałego rozwoju, - miłą atmosferę w pracy.