Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
DORADCA SERWISOWY

Auto Watin s.j.
wielkopolskie, Jelonek k. Poznania
praca stacjonarna
4866 dni temu

Autoryzowany Dealer Ford i Hyundai w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelonek k. Poznania

Nr Ref.: DS/06/2011

Zadania:
  • kalkulacja zleceń - wycena usług
  • nadzór nad jakością, zakresem i terminowością napraw
  • obsługa klientów indywidualnych oraz flotowych
  • praktycznej wiedzy nt. budowy i funkcjonowania samochodów
  • wykształcenia  średniego  bądź  wyższego  technicznego (mile widziani absolwenci Wydziału Mechaniki i Budowy Maszyn)
  • doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane praktyki w autoryzowanym serwisie samochodowym)
  • prawo jazdy kat. B
  • orientacji na wyniki
  • wysokich zdolności komunikacyjnych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji