Zobacz więcej ofert pracy

DORADCA PRAWNY

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4859 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. DP/pW/03/11

Zadania:

- przygotowywanie i weryfikowanie umów

- analiza i opiniowanie wszystkich umów i dokumentacji występującej w transakcjach z kontrahentami

- monitorowanie i informowanie o wszelkich ryzykach braku zgodności z przepisami

- doradztwo ogólne i interpretacja przepisów prawnych w zakresie działalności firmy,

- sporządzanie i opiniowanie pod kątem przepisów prawa korespondencji z urzędami

- autoryzowanie dokumentów prawnych i korespondencji z kontrahentami

- wykonywanie analiz prawnych dot. transakcji przeprowadzanych przez spółkę

udział w spotkaniach, negocjacjach

- współpraca z kancelariami prawnymi

Wymagania:

- wykształcenie wyższe prawnicze

- dobra znajomość prawa spółek handlowych, obrotu gospodarczego, administracyjnego

- doświadczenie w obsłudze prawnej spółek

- komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego

Oferujemy:

- pracę na pełen etat lub ¾ etatu w siedzibie firmy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

recruit_bottom2.jpg