Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Podatkowy

Moore Stephens Smoczyński i Partnerzy Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6744 dni temu

Ogłoszenie numer: 17723, z dnia 2006-02-08

Międzynarodowa firma konsultingowa świadczącej m.in. usługi audytorskie i księgowe oraz doradztwa prawno-podatkowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Doradztwo podatkowe dla klientów firmy w bieżących sprawach; Zakładanie spółek, audyty podatkowe; Nadzór na grupą asystentów – planowanie pracy; Prowadzenie spraw klientów cudzoziemców – kwestie zatrudniania i opodatkowania w RP.

Wymagania

Doświadczenie w pracy doradztwie podatkowym; Wiedza w zakresie polskich przepisów podatkowych, przepisów podatkowych Unii Europejskiej, z głównym naciskiem na znajomość przepisów VAT, CIT i PIT; Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania i przebywania obcokrajowców na terenie RP; Uprawnienia doradcy podatkowego będą dodatkowym atutem. Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku. Stałe wynagrodzenie, ewentualne premie przy dodatkowych pracach i świadczenia socjalne.