Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Personalny

Staff Partners
Warszawa
praca stacjonarna
5970 dni temu

Ogłoszenie numer: 42613, z dnia 2008-04-10

Firma Staff Partners poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HR/WAW

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy użyciu tradycyjnych oraz niekonwencjonalnych metod rekrutacji, w tym: - zamieszczanie ogłoszeń - selekcję kandydatów - prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych - przeprowadzanie podstawowych testów - utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

- mile widziany student/studentka kierunków: zzl, socjologia, psychologia, prawo - mile widziane doświadczenie lub praktyki w dziale HR - znajomość metod rekrutacji i selekcji personelu mile widziana - umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami - umiejętność ustalania priorytetów - pełna dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą pracę - w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.