Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Broker Edukacyjny Gdańsk
Doradca/Opiekun ds. Międzynarodowych Usług Edukacyjnych

IPK sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3776 dni temu

Dla swojego klienta, polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradztwa edukacyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: DO/05/2014/praca

Opis stanowiska:
  • Praca w języku angielskim
  • Usługi doradcze świadczone na rzecz klientów z różnych stron świata
  • Towarzyszenie kandydatom podczas procesu aplikacji, rekrutacji, wdrożenia na studia

Od kandydatów wymagamy:
  • Biegłości i swobody w posługiwaniu się j. angielskim potwierdzonej odpowiednim certyfikatem (CAE/CPE)
  • Otwartości na doświadczenia, ciekawości świata, zainteresowania innymi kulturami
  • Umiejętności jasnego formułowania wypowiedzi
  • Umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych
  • Doświadczenia w kontakcie z klientem

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia (wymiar czasowy: pełen etat, umowa o pracę, stabilny system wynagrodzenia, pakiet Multisport, opieka medyczna)
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”