Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Świdnica
Doradca odszkodowawczy - Pełnomocnik ds. Kontaktu z Klientem

Kancelaria Prawna Causa Law Office
Świdnica
praca stacjonarna
4919 dni temu

Ogłoszenie numer: 135322, z dnia 2011-02-25

Causa Law Office, to Kancelaria prawna która na rynku usług prawnych funkcjonuje od 2009r.  Kancelarię cechuje wysoki poziom wiedzy i etyki zawodowej prawników ją współtworzących. Pracujący dla nas doświadczeni prawnicy mają wszelkie kwalifikacje i ambicje aby świadczyć usługi prawne na najwyższym na rynku poziomie i z najlepszym skutkiem dla Klientów. Prawnicy współtworzący Kancelarię to osoby wpisane na listę prawniczych samorządów zawodowych, m.in.: adwokat Monika Radomska jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu, radca prawny Marcin Depkowski wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu.

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska

  • Opieka merytoryczna nad klientami Firmy.
  • Diagnozowanie problemów i analiza potrzeb Klientów.
  • Doradztwo i wsparcie techniczne.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Łatwości przyswajania wiedzy
  • Dyspozycyjności
  • Motywacji do pracy i nowych wyzwań

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń w oparciu o umowę agencyjną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System profesjonalnych szkoleń
  • Współpracę z renomowaną Kancelarią Prawną