Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca nieruchomości

Metrohouse
Warszawa
praca stacjonarna
4950 dni temu

Ogłoszenie numer: 127744, z dnia 2010-12-27

Metrohouse już od kilku lat z sukcesem rozwija sieć nowoczesnych biur nieruchomości tworząc nowy standard w obsłudze klientów. Jeżeli jesteś osobą aktywną, zorientowaną na sukces i kierującą się wysokimi standardami pracy, wybrana oferta pracy będzie dla Ciebie idealna.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pozyskiwanie ofert kupna/ sprzedaży/ najmu nieruchomości
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • kompletowanie dokumentów
  • kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • sporządzanie umów

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • systematyczność, samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w formie prowizji wraz z podstawą
  • autorski program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy pośrednika
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy