Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Ozorków
Doradca/Konsultant Techniczny

Biznes Partner Sp. z o.o.
Ozorków
praca stacjonarna
4873 dni temu

Ogłoszenie numer: 139709, z dnia 2011-03-14

Biznes Partner Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży budowlanej. Lidera specjalizującego się w produkcji szkła zespolonego, szkła emaliowanego, hartowanego, giętego i laminowanego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem
  • kalkulacje
  • administracja sprzedażą
  • nadzór nad realizacją zleceń
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (branża budowlana)
  • doskonała znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej firmie oraz ciekawe warunki zatrudnienia.