Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca klientów kluczowych

Helikon Meble Biurowe S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6009 dni temu

Ogłoszenie numer: 39721, z dnia 2008-02-08

Firma Helikon Meble Biurowe S.A. działająca na rynku mebli biurowych od 1992 r

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- zapewnienie profesjonalnej obsługi kluczowym klientom firmy - doradztwo w urządzaniu biur - budowanie trwałych relacji z klientem - dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

- umiejętności komunikacyjne - umiejętność doradzania i przekonywania - wyobraźnia przestrzenna - odpowiedzialność - determinacja w dążeniu do osiągania celów - nastawienie na rozwój - prawo jazdy kat. B Mile widziane: - 1 rok pracy w firmie handlowej w obsłudze klientów w innych branżach - doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych i relacji z klientami- firmami - dobra znajomość j. angielskiego - znajomość zasad projektowania i umiejętność posługiwania się programem Arcon

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego - możliwość nawiązywania relacji z klientami biznesowymi - dobrze wyposażone stanowisko pracy - profesjonalne szkolenia - pracę w młodym bardzo dynamicznym zespole w miłej atmosferze