Zobacz więcej ofert pracy

DORADCA KLIENTA

Amplico Life S.A.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5376 dni temu

Ogłoszenie numer: 78547, z dnia 2009-10-27

– Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie z licencją nr 1 powstało w 1990 roku. Pierwsze w Polsce z udziałem kapitału zagranicznego. Niezmiennie w czołówce liderów na rynku ubezpieczeń na życie. Chroni ponad 4,9 miliona klientów. Więcej na www.amplicolife.pl Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie planów oszczędnościowych i przygotowanie propozycji zabezpieczeń przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych. Pośredniczyć będzie w zawieraniu nowych umów i odpowiada za profesjonalną obsługę posprzedażową.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Niekaralność,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Współpracę z najbardziej efektywną firmą sektora finansowego w Polsce.
  • Rozwój zawodowy i osobisty, a dla najlepszych karierę menadżerską.
  • Kompleksowe przygotowanie do zawodu, profesjonalne szkolenia.
  • Program „Debiut”, który wspiera rozwój kariery od strony finansowej przez pierwsze 2 lata.