Zobacz więcej ofert pracy

DORADCA KLIENTA

Casus Finanse Sp. Z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6008 dni temu

Ogłoszenie numer: 41157, z dnia 2008-05-07

Wrocławska Spółka CASUS FINANSE od 10 lat istniejąca na rynku usług finansowych specjalizująca się w usługach windykacyjnych i faktoringu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- koordynowanie i nadzorowanie obsługi portfeli zleconych, wyjaśnianie reklamacji na portfelach kupionych, raportowanie do Klientów i zarządu, sporządzanie notatek, koordynowanie zakończenia procesów, utrzymywanie bezpośrednich relacji z Klientami

Wymagania

- Wykształcenie: wyższe (ekonomia, marketing, socjologia, prawo) - Doświadczenie: w obsłudze Klienta i bezpośrednich kontaktach z Klientami, marketingu bądź sprzedaży - Umiejętności: biegła obsługa programów środowiska MS Office, znajomość języka angielskiego - Dodatkowe umiejętności: kierowanie dużymi projektami, techniki sprzedaży i negocjacji,samodzielna organizacja czasu i pracy, kreatywność

Oferujemy

- Warunki zatrudnienia: cały etat - Typ umowy:umowa o pracę