Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca klienta

KONTEL-TELECOM sp.j. Stanisław Wiśniewski i Andrzej Wiśniewski
mazowieckie, Łódź
praca stacjonarna
6463 dni temu

Ogłoszenie numer: 26564, z dnia 2007-02-16

KONTEL –TELECOM jest przedstawicielem, importerem i dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego firm Plantronics, ITS, Konftel, Polycom, Contec, Rittal, ZPAS, Krone, AC&E, ... www.kontel.pl

Miejsce pracy: mazowieckie, Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie, za: - pozyskiwanie nowych klientów - prezentacja oraz sprzedaż produktów - utrzymywanie kontaktów z klientami - raportowanie do centrali o wynikach działalności

Wymagania

- własny komputer i dostęp do Internetu oraz telefon - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - gotowość do pracy w terenie - dyspozycyjność - wysoka kultura osobista

Oferujemy

- pracę dla studentów - atrakcyjne wynagrodzenie – stała pensja + prowizja - rozbudowany system szkoleń - dostęp do bezpłatnych materiałów promocyjnych - pomoc w organizowaniu spotkań