Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

Wydawnictwo Steinborn sp.j.
Olsztyn, Olsztyn I Elbląg
praca stacjonarna
6797 dni temu

Ogłoszenie numer: 18563, z dnia 2006-03-09

Wydawnictwo Steinborn GAZETA BEZPŁATNYCH OGŁOSZEŃ "ANONSE"

Miejsce pracy: Olsztyn, Olsztyn I Elbląg

Opis stanowiska

Patrz pod FIRMA OFERUJE

Wymagania

- Przynajmniej 2 letnia udokumentowana praca w handlu - min. wykształcenie średnie - podstawy orientacji w rynku reklam prasowych - prawo jazdy kat. B - znajomość obsługi komputera, system Windows - wysoka kultura osobista - otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - dobra organizacja czasu pracy - samodzielność - gotowość do częstych wyjazdów - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowa o pracę - stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy - telefon - system szkoleń