Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

ODF - Obiektywne Doradztwo Finansowe
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4742 dni temu

Ogłoszenie numer: 155539, z dnia 2011-07-22

ODF sp. z o.o. od 10 lat zajmuje sie usługami finansowymi w zakresie:

  • ubezpieczeń,
  • kredytów,
  • funduszy inwestycyjnych,
  • emerytalnych,
  • pozyskiwaniem funduszy z Unii Europejskiej.

Ideą firmy jest stworzenie indywidualnego, kompetentnego i obiektywnego doradztwa finansowo-prawnego. Specjalizujemy się w analizie produktów finansowych i wyborze optymalnych dla naszych klientów rozwiązań.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Doradca Klienta będzie odpowiedzialna za:

  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie doradztwa finansowo - prawnego,
  • opracowywanie pakietu rozwiązań finansowych dla Klientów na podstawie analizy finansowej

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • organizacji własnego czasu pracy,
  • pewność siebie i przebojowość,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej,
  • wysoka komunikatywność,
  • silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów,
  • umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy w dynamicznym środowisku,
  • duże zaangażowanie,
  • nastawienie na sukces

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • system bezpłatnych kompleksowych szkoleń,
  • elastyczność czasu pracy,
  • indywidualną ścieżkę kariery zawodowej

Wynagrodzenie

Od 1500 do 6000 PLN