Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

Financial Trust I
Wrocław
praca stacjonarna
4907 dni temu

Chcesz dostać szanse na pracę w branży, która bardzo dynamicznie się rozwija? Sukcesywnie otwierając nowe kancelarie Financial Trust dajemy możliwość rozwoju wybranym kandydatom pod okiem doświadczonych menadżerów. Jeśli chcesz zapracować na awans kierowniczy szybciej niż Twoi rówieśnicy to aplikuj do nas.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • prezentacja usług i produktów finansowych,
  • pomoc w tworzeniu indywidualnych planów finansowych Klientów,
  • budowanie relacji z Klientami poprzez zapewnianie wysokiej jakości usług.
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych.
Wymagania:
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wykształcenia min. średniego.
  • wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
  • szkolenia wewnętrzne
  • ścieżkę kariery z przejrzystymi zasadami
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)