Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Klienta Mikroprzedsiębiorcy

Expander Advisors Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
4208 dni temu

Ogłoszenie numer: 260102, z dnia 2013-02-05

Jesteśmy największą w Polsce firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani Doradcy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Naszym kapitałem są ludzie. Inwestu­jemy w swoich pracowników, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie i kompleksową obsługę klientów
  • doradztwo finansowe i długofalowe budowanie relacji z klientami
  • sprzedaż produktów skierowanych do przedsiębiorstw z segmentu MIKRO
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia)
  • min. roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta z sektora MIKRO, a także w sprzedaży produktów kredytowych
  • praktyczna znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw (mile widziane)
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  •  umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynnego)

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umową o pracę na czas określony
  • bogaty program szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • możliwość uczestniczenie w dynamicznym rozwoju linii biznesowej, skierowanej do Klientów z sektora Mikro-przedsiębiorstw
  • ciekawą pracę w dynamicznym i młodym zespole profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop oraz dostęp do samochodu służbowego)