Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca Klienta / Manager

BRK Brokers Sp. Z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5100 dni temu

Ogłoszenie numer: 114110, z dnia 2010-10-01

BRK Brokers sp. Z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze sprzedaży produktów finansowych.Jesteśmy zaufanym partnerem wielu banków, towarzystw ubezpieczeniowych, komisów i innych instytucji finansowych. Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, wykształceni i ambitni, co jest na prawdę silnym fundamentem naszej firmy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klienta i jego profesjonalną obsługę, również posprzedażową. Każdy z kandydatów ma również możliwość budowania i kierowania własnym zespołem na stanowisku managerskim. Będzie uczestniczyć na szkoleniach produktowych jak i rozwojowych. Jesteśmy firmą nastawioną na niekonwencjonalne techniki pozyskiwania klienta i sprzedaży.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • min. roczne doświadczenie w finansach
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • osoba nietuzinkowa i kreatywna.

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie, również stałe
  • Narzędzia pracy, telefon, laptop, ryczałt na samochód
  • Dla najlepszych samochód służbowy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Rozwój zawodowy
  • Miłą atmosferę w pracy