Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Leszno
Doradca Klienta Korporacyjnego

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Leszno
praca stacjonarna
5922 dni temu

Ogłoszenie numer: 43980, z dnia 2008-05-12

Serwis Personalny - Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)

Miejsce pracy: Leszno

Nr Ref.: DKK/SP/Lesz

Opis stanowiska

Główne obowiązki na tym stanowisku to: * aktywne pozyskiwanie klientów * zarządzanie relacjami z klientami * budowanie lojalności klientów * zarządzanie rachunkiem wyników * współudział w ocenie kondycji finansowej klienta, strukturyzowaniu transakcji, przygotowywaniu analiz finansowych

Wymagania

* min. 2 lata doświadczenie w handlu usługami finansowymi * wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, finanse, bankowość) * bardzo dobra znajomość języka angielskiego * wiedza z zakresu bankowości i sporządzania analiz finansowych oraz oceny ryzyka * duże umiejętności interpersonalne * odpowiedzialność, rzetelność, dokładność * zaangażowanie

Oferujemy

* interesującą pracę w stabilnej firmie * szkolenia * pakiet socjalny * potrzebne narzędzia pracy