Zobacz więcej ofert pracy

DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO

BANKOWY Fundusz Leasingowy Spółka Akcyjna
Gdańsk
praca stacjonarna
4711 dni temu

Ogłoszenie numer: 163914, z dnia 2011-09-02

Bankowy Fundusz Leasingowy SA – stabilna firma leasingowa,

należąca do Grupy Kapitałowej PKO Bank Polski SA,

poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: DKK/08/P/Gdańsk

Opis stanowiska

  • Realizacja określonej polityki sprzedaży;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • Obsługa zróżnicowanego rodzaju transakcji;
  • Nawiązywanie współpracy z Partnerami Biznesowymi (Oddziały Banku i Dostawcy);
  • Rozpoznawanie potrzeb biznesowych Klientów oraz wstępne badanie ich standingu finansowego;
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych - preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych,
  • Komunikatywności i umiejętności budowania partnerskich relacji z Klientami i Dostawcami,
  • Znajomości lokalnego rynku pod kątem potencjalnych Klientów oraz Dostawców,
  • Umiejętności samodzielnego działania i organizowania własnej pracy,
  • Znajomości podstaw analizy finansowej,
  • Dobrej znajomości MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B.,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i bankowość).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie plus premie uzależnione od realizacji zadań;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny