Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Klienta Kancelarii Finansowej

Kancelaria Doradztwa Finansowego Financial Future
Poznań
praca stacjonarna
5042 dni temu

Ogłoszenie numer: 114097, z dnia 2010-10-25

Kancelaria Doradztwa Finansowego Financial Future została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Założycielami i pomysłodawcami powstania spółki są doradcy finansowi z długoletnim doświadczeniem w branży usług finansowych. Przez lata pracując w różnych instytucjach finansowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych, założyciele Kancelarii nie tylko otrzymali gruntowną wiedzę i wykształcenie w zakresie planowania finansów osobistych swoich klientów, ale również doskonale poznali potrzeby i oczekiwania osób korzystających z usług firm doradczych. Wiele lat doświadczeń i obserwacji zaowocowało stworzeniem niezależnej Kancelarii Doradztwa Finansowego, nie powiązanej kapitałowo z żadną dużą instytucją finansową. Daje to naszym klientom pewność, że doradcy finansowi Financial Future działają tylko i wyłącznie w ich interesie, wyszukując z pełnej oferty rynku najlepsze rozwiązania finansowe, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego z naszych klientów. Wszyscy w spółce działamy w myśl zasady: Nasza wiedza = sukces Naszych Klientów. Doradcy Finansowi Financial Future to profesjonaliści doskonale wyspecjalizowani zarówno w budowaniu portfeli inwestycyjnych, jak również w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych i firmowych. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów w spółce zatrudnieni są również fachowcy z zakresu leasingu, ubezpieczeń, planów emerytalnych.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DKF/08/2010

Opis stanowiska

  • analiza potrzeb Klienta i dobór najlepszego rozwiązania finansowego
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • monitoring rynku finansowego
  • obsługa prawna i formalna transakcji
  • kontakt z instytucjami finansowymi w regionie
  • kontakt z firmami deweloperskimi w regionie
  • prezentacja firmy na targach, konferencjach i sympozjach finansowych

Wymagania

  • znajomość rynku kredytów hipotecznych lub produktów inwestycyjnych
  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych lub produktów inwestycyjnych jest dodatkowym atutem
  • zainteresowanie tematyką finansową
  • samodzielność, operatywność, kreatywność w myśleniu i w działaniu, zaangażowanie
  • umiejętność podtrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • silna motywacja w osiąganiu wyznaczonych sobie celów
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów
  • niekaralność

Oferujemy

  • szeroką ofertę kredytów hipotecznych / refinansowych z kilkudziesięciu banków oraz bogatą paletę produktów inwestycyjnych,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników ( oferujemy swoim doradcom jedne z najatrakcyjniejszych stawek prowizyjnych na rynku)
  • przejrzystą i jasną ścieżkę kariery zawodowej
  • system licznych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • elastyczny czas i komfortowe warunki pracy
  • pracę w miłym, koleżeńskim zespole
  • narzędzia niezbędne do pracy na ww. stanowisku
  • zwrot kosztów ZUS w początkowym etapie współpracy (w późniejszym terminie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę dla najlepszych)

Wynagrodzenie

do 12000 PLN