Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca klienta ds. wdrażania rozwiązań e-learning

4system Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
5572 dni temu

Ogłoszenie numer: 70118, z dnia 2009-07-17

4system Polska Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się we wdrażaniu rozwiązań e-learningu i projektowaniu produktów IT. Aktywnie działamy na międzynarodowym rynku szkoleń e-learning. Jako jedni z niewielu dostawców mediów do celów edukacyjnych opracowaliśmy kilkadziesiąt pomysłów dotyczących merytorycznej zawartości lekcji pod kątem motywacji kursantów. Naszymi klientami są firmy i korporacje z bardzo szerokiego wachlarza dziedzin i specjalizacji. Dzięki temu zdobyliśmy umiejętności potrzebne w pracy przy projektach o bardzo różnej tematyce i technologii. Wdrażamy autorskie, nowoczesne narzędzia do tworzenia szkoleń e-learnigowych oraz do zarządzania szkoleniami.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Nr Ref.: 25062009

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi Klientami
  • prezentowanie produktów firmy
  • działania marketingowe
  • współudział w opracowywaniu planów sprzedażowych,
  • realizację planów sprzedaży
  • pracę w zespole sprzedażowym
  • przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • zapewnienie najwyższej jakości i standardów obsługi
  • analizę potencjału rynkowego
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT (minimum 2 lata)
  • preferowane doświadczenie w branży e-learningowej
  • preferowane doświadczenie w zawieraniu kontraktów o wartości powyżej 50.000 zł
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (komunikatywnie)
  • zorientowanie na osiąganie i realizację celów
  • umiejętność planowania własnej pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dobra znajomość pakietu MS Office i komputera
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ambitną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, (wynagrodzenia + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego, jasno określoną ścieżkę kariery
  • możliwość rozwoju poprzez zdobywanie nowych doświadczeń i realizacji ambitnych zadań
  • zdobycie cennego doświadczenia – praca z największymi przedsiębiorcami i instytucjami w Polsce
  • zdobycie bogatego doświadczenia w sprzedaży nowoczesnych produktów IT i narzędzi e-learningowych
  • wsparcie działań sprzedażowych od strony technicznej, merytorycznej i marketingowej
  • ciekawą ofertę sprzedażową (nowoczesne produkty, które stale udoskonalamy zgodnie z sugestiami klienta)
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
Oferujemy możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku, dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii oraz przyjazną atmosferę pracy. Zapewniamy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, szkoleń ściśle powiązany z osiąganymi wynikami, jak również perspektywy wszechstronnego rozwoju zawodowego.