Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Doradca klienta ds. nieruchomości

CitiHome
mazowieckie, Warszawa / Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
4848 dni temu

Ogłoszenie numer: 142517, z dnia 2011-04-12

CitiHome

CitiHome - świadczymy usługi w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości na terenie Warszawy i okolic. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Otwocku oraz Garwolinie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.citihome.eu

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

Agent nieruchomości / doradca ds. nieruchomości wykonuje czynności pośrednictwa pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami:

* przyjmowanie ofert ,
* współpraca z klientami,
* kojarzenie klientów poszukujących z ofertami nieruchomości,
* prezentacja nieruchomości ,
* prowadzenie negocjacji pomiędzy stronami,
* weryfikacja dokumentów nieruchomości.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Dyspozycyjność,

Doświadczenie w handlu,

Otwartość,

Umiejętność prowadzenia negocjacji,

Oferujemy

Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, samochód służbowy do dyspozycji pracowników, telefon służbowy, samodzielne stanowisko pracy, pracę w miłej atmosferze, możliwość doskonalenia umiejętności pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, wewnętrzene szkolenia.