Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Doradca Klienta ds. kredytów hipotecznych

KTM Sp. z o.o.
dolnośląskie, Warszawa
praca stacjonarna
6181 dni temu

Ogłoszenie numer: 33572, z dnia 2007-09-13

Dla naszego Klienta firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i bardzo dobrej opinii, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy Klienta ds Kredytów Hipotecznych

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa

Opis stanowiska

Firma pracuje w systemie zadaniowym, tj. doradcy mają pełną pomoc innych pracowników i współpracowników przy realizacji swoich obowiązków (transport dokumentów, informatyk, ustalony system zastępstw, pomoc asystencka w przypadku obsługi większe ilości klientów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (lub w trakcie studiów),
  • doświadczenie w branży kredytów hipotecznych jako doradca klienta lub analityk,
  • znajomość obsługi klienta zainteresowanego uzyskaniem kredytu hipotecznego,
  • zaangażowanie, życzliwy stosunek do świata,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny,
  • elastyczność czasu pracy -możliwe rożne rozwiązania – w zależności od możliwości i preferencji zatrudnionej osoby,
  • umowa o pracę + kontrakt managerski,
  • samochód, telefon komórkowy,
  • bardzo miła atmosferę w pracy i warunki jej wykonywania.