Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Klienta / Analityk Kredytowy

Bank Gospodarstwa Krajowego
Warszawa
praca stacjonarna
6255 dni temu

Ogłoszenie numer: 30359, z dnia 2007-06-14

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DAK/05/07

Opis stanowiska

- aktywna sprzedaż produktów bankowych dedykowanych klientom instytucjonalnym, - rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnej oferty dla klientów, - analiza ekonomiczno-finansowa podmiotów gospodarczych pod kątem oceny ryzyka kredytowego, - ocena wniosków dotyczących udzielania kredytów, pożyczek i gwarancji, - udział w komitetach kredytowych.

Wymagania

- wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: finanse, ekonomia, bankowość), - minimum 3 letniego doświadczenia w zakresie analizy kredytów, - umiejętności analizy ekonomiczno-finansowej podmiotów gospodarczych, - umiejętności negocjacyjnych na wysokim poziomie, - znajomości technik sprzedaży, - umiejętności interpersonalnych, - umiejętności analitycznych, - obsługi aplikacji MS Office, - prawa jazdy kat. B

Oferujemy

- interesującą pracę w dużej, stabilnej instytucji, - możliwość rozwoju i podejmowania ciekawych wyzwań.