Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Doradca Handlowy

Activis Polska sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5628 dni temu

Ogłoszenie numer: 56573, z dnia 2009-02-16

Activis Polska jest firmą projektującą, produkującą, wdrażającą i serwisującą rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne oraz z zakresu automatyki przemysłowej. Dodatkowo dział sieci niskoprądowych realizuje projekty inwestycyjne w nowych obiektach jak i w ramach remontów i modernizacji.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Activis (centrale telefoniczne VoIP, sieci niskoprądowe, systemy telekomunikacyjne, urządzenia wspierające).

Wymagania

  • Oczekujemy od kandydatów podstawowej wiedzy z zakresu telekomunikacji i teleinformatyki
  • ogólnej znajomości problematyki sieci IP i technologii VoIP
  • Mile widziana dodatkowa znajomość rynku automatyki przemysłowej

Oferujemy

Doradca handlowy do realizacji zadań otrzymuje do dyspozycji :
  • samochód służbowy
  • notebook
  • telefon komórkowy
  • pełne wsparcie w zakresie niezbędnych szkoleń technicznych